gg_hair_big
NAJMODNIEJSZE MĘSKIE CIĘCIE 2018: UNDERCUT
Undercut, czyli zaczes, to ikona wśród najmodniejszy fryzur. Jeśli podążasz za trendami, lepiej przeczytaj, co mamy Ci do powiedzenia i nie zostań w tyle.

HISTORIA: Klasyczny undercut, który po raz pierwszy stał się popularny w połowie 1920 roku i królował do końca lat 40., znowu jest w modzie. Ale jeśli nadal nie wiesz, o czym mowa, już wyjaśniamy. Undercut to uniwersalne cięcie, w którym włosy na górze głowy pozostają dłuższe, podczas gdy boki i tył są krótko obcięte. To łatwe do utrzymania uczesanie możesz nosić na kilka sposobów – spisze się zarówno jeśli preferujesz klasyczne i eleganckie cięcia, jak i wtedy, kiedy w zawrotnej prędkości przemierzasz miasto na rowerze. A co najważniejsze, undercut w każdej sytuacji podkreśli męskie rysy twarzy.

NAJMODNIEJSZE MĘSKIE CIĘCIE 2018: UNDERCUT

najmodniejsze-ciecie-roku

SZUKASZ PORADY?

Chociaż pozornie undercut może wyglądać na proste cięcie, radzimy, by oddać to zadanie w ręce profesjonalistów. Ponieważ fryzjerstwo przechodzi obecnie swój renesans, nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem kogoś, kto naprawdę WIE, co znaczy porządny undercut. Cięcie to ma kilka wariacji, więc najlepiej, żebyś wziął ze sobą zdjęcia, które jasno pokażą efekt, którego oczekujesz. To najprostszy sposób, żebyś fryzjerski fotel opuścił szczęśliwy i z taką fryzurą, o jakiej marzyłeś. Kiedy już się uda, boczne krótsze partie powinieneś przycinać co 2–4 tygodnie (w zależności od tego, jak szybko rosną Twoje włosy), by całość nadal wyglądała schludnie.

STYL NA DŁUGO

Jednym z powodów, dla którego tak bardzo kochamy styl undercut, jest łatwość stylizacji. Utrzymanie fryzury nie wymaga ogromnych wydatków, po prostu zaczesz włosy do tyłu, utrwal i gotowe. Ale na pewno warto czasem poeksperymentować z nowymi produktami i zaczesywaniem w różnych kierunkach, by osiągnąć finalny, niecodzienny wygląd. Jeśli chcesz osiągnąć klasyczny styl, czyli włosy zaczesane równo do tyłu, użyj suszarki i po prostu susz włosy w tym kierunku, aż będą niemal (w osiemdziesięciu procentach) suche. Wtedy możesz zastosować odpowiedni produkt i zaczesać je grzebieniem do tyłu. Boom, gotowe!